Naga MarketsUnimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną.

unimot

Spółka notowała w ostatnich dniach bardzo dynamiczną zwyżkę wpartą wyższymi obrotami. W zaledwie kilka sesji zakończono dużą korektę i wyprowadzono kurs na nowe maksima. To pokazuje jak pozytywny sentyment do tej spółki nadal się utrzymuje. Obecnie celem popytu powinien być szczyt z ubiegłego roku w rejonie 30 zł. Wczoraj spółka informowała o otwarciu kolejnej stacji paliw. Stacja Avia jest drugą w Kijowie i piętą na terenie Ukrainy. Do końca roku spółka planuje mieć w sumie 15 stacji w tym kraju. W tym samym czasie w Polsce ma zostać otwartych kolejnych kilkanaście stacji, co na koniec roku da liczbę ponad 50 stacji.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Lubelski Węgiel “Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce.

bogdanka

Spółka opublikowała podczas wtorkowej sesji raport z wynikami za trzy kwartały roku. Przeszedł on bez większej reakcji, aczkolwiek od kilku dni cena akcji wzrasta i możliwe, że ma to związek z oczekiwaniem na raport. Z dokumentu wynika, że od stycznia spółka miała 1,626 mld zł przychodów i 263,95 mln zł zysku netto. Ostateczny raport poznamy 21 listopada. Spoglądając na wykres dzienny, widać że cena po dużych spadkach zaczęła porusza się w układzie bocznym. W jego ramach, nastąpiło ostatnio odbicie od czytelnego wsparcia, co sugeruje, że kurs w najbliższym czasie ma szanse na wzrostowe odbicie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here