Naga MarketsUnimot patrzy 'z optymizmem' na wyniki segmentu asfaltowego w 2021 rokuUnimot zakłada optymistyczne prognozy segmentu asfaltowego w 2021 roku, po pełnym wyzwań roku 2020, poinformował prezes Adam Sikorski. “Dział asfaltowy notuje dobry IV kwartał, w którym obserwujemy powrót do wolumenów dających możliwość osiągnięcia rentowności” – powiedział Sikorski podczas wideokonferencji. Szef Unimotu przyznał, że rok 2020 był wyzwaniem dla tego obszaru biznesowego, z jednej strony – jeśli chodzi o dostęp do produktu, a z drugiej – z powodu ograniczenia inwestycji drogowych przez samorządy.

Szef Unimotu przyznał, że rok 2020 był wyzwaniem dla tego obszaru biznesowego

“Na rok 2021 mamy jednak optymistyczne prognozy, mamy na przyszły rok zabezpieczone dostawy produktu, a rynek inwestycji znowu ruszył, liczymy na to, że inwestycje samorządowe będą kontynuowane” – dodał.

Te artykuły również Cię zainteresują
Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. Jako członek międzynarodowego stowarzyszenia Avia International, od 2017 roku rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod marką Avia. W marcu 2017 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect. Spółka miała 4,45 mld zł skonsolidowanych przychodów w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here