Naga MarketsUnimot otwiera kolejne stacje. Kurs z reakcją popytową - zapiski giełdowego spekulantaDystrybutor paliw Unimot, planuje uruchomić do końca lipca sześć kolejnych stacji paliw Avia, w tym dwie własne. Kierowcy mogą już tankować na stacjach Avia w Słubicach, Zielonej Górze, Wólce Jagielczyńskiej, Piaskowicach i w Radomsku, a już niebawem również w Pieniężnie. Od początku sierpnia pod marką Avia, w ramach Grupy Unimot, będą działać 72 obiekty, a na koniec wakacji ma być ich 80. „Konsekwentne zwiększanie zasięgu sieci stacji paliw Avia to nasz nadrzędny cel. Cieszę się, że latem, kiedy ruch na długich trasach jest wzmożony, uruchamiamy nowe obiekty i docieramy z naszą ofertą do coraz większego grona kierowców.

Na koniec wakacji chcemy, aby pod marką Avia funkcjonowało 80 stacji” – powiedział dyrektor zarządzający siecią Avia w Polsce i na Ukrainie Robert Nowek. Na początku lipca spółka podała szacunkowe dane za czerwiec, w którym przychody wzrosły o 40%, co pokazuj odbudowę wyników po okresie pandemii.Mocne odbicie

Notowania zaliczyły sporę korektę, sięgającą od początków maja 25%. W ostatnich dniach pojawiło się spore odbicie. Duża dynamika reakcji popytowej daje szanse na próbą zakończenia korekty. Kluczowe może okazać się wyjście pona dostatni wierzchołek okresu spadkowego czyli ponad poziom 47,60 zł.

unimot


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here