Naga Markets 

Unimot zrealizuje prognozę 80 mln zł skons. EBITDA skorygowanej w 2020 r. Operacyjnie w Polsce działało 61 stacji Avia na koniec 2020 roku, a liczba podpisanych umów wyniosła 68, poinformował prezes Unimotu, zarządzającego siecią Avia, Adam Sikorski. “Zbliżyliśmy się zatem do zapowiadanych wcześniej 70 stacji Avia na koniec 2020 roku, a kolejne obiekty będą otwierane jeszcze w styczniu” – powiedział Sikorski podczas rozmowy na platformie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (SII).

Te artykuły również Cię zainteresują
Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną

Potwierdził również, że w 2021 roku spółka ma ambitny plan uruchomienia 30 kolejnych stacji Avia, tak aby na koniec roku ich liczba wyniosła 100 placówek.

“Liczę na to, że ten plan uda się przekroczyć, a przynajmniej znacząco zbliżyć się do tej liczby stacji” – dodał Sikorski.

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. Jako członek międzynarodowego stowarzyszenia Avia International, od 2017 roku rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod marką Avia. W marcu 2017 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect. Spółka miała 4,45 mld zł skonsolidowanych przychodów w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here