Naga MarketsUnimot jest przekonany, że zrealizuje prognozę EBITDA na 2020 rokUnimot jest przekonany, że uda się zrealizować prognozę skonsolidowanej EBITDA skorygowanej na poziomie 80 mln zł w 2020 roku, poinformował prezes Adam Sikorski. “Jesteśmy przekonani, że uda nam się zrealizować prognozowane 80 mln zł w 2020 roku. W tym kontekście opublikowana niedawno prognoza EBIDTA skorygowanej na 2021 rok na poziomie 75 mln zł może wydawać się konserwatywna, ale chcemy ją w przyszłym roku dowieźć i mamy ku temu bardzo mocne podstawy” – powiedział Sikorski podczas wideokonferencji.

W rok 2020 Unimot wchodził z prognozą skorygowanej EBITDA w wysokości 63 mln zł

Przypomniał, że w rok 2020 Unimot wchodził z prognozą skorygowanej EBITDA w wysokości 63 mln zł, dopiero w trakcie roku została ona podwyższona do 80 mln zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
“To oznacza, że jeśli chodzi o prognozę zakładaną przed początkiem roku, 75 mln zł przewidywane na rok 2021 jest rekordowe” – dodał.

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. Jako członek międzynarodowego stowarzyszenia Avia International, od 2017 roku rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod marką Avia. W marcu 2017 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect. Spółka miała 4,45 mld zł skonsolidowanych przychodów w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here