Naga MarketsUnimot: 4 stycznia ruszają zapisy do programu dla inwestorów Unimot Klub+Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Unimot uruchamia program lojalnościowy dla inwestorów indywidualnych o nazwie Unimot Klub+, podała spółka. Zapisy do programu ruszą 4 stycznia 2021 r., a fizycznie zacznie on działać od lutego. “To nasza forma podziękowania dla inwestorów, szczególnie tych, o których wiemy, że są z nami od dłuższego czasu” – powiedział prezes Adam Sikorski podczas wideokonferencji.

Wśród benefitów dla uczestników programu znajdzie się m.in. 20% zniżki na zakup i instalację paneli fotowoltaicznych

Weryfikacja osób zainteresowanych udziałem w programie będzie następowała co miesiąc, a status członka po pozytywnej weryfikacji będzie przysługiwał na sześć miesięcy (po których nastąpi kolejna weryfikacja), poinformowano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Przewidzieliśmy trzy poziomy uczestnictwa w programie, o nazwach Red+, Silver+ i VIP+. Aby się do nich zakwalifikować, trzeba posiadać odpowiednio minimum 100 akcji Unimotu przez 6 miesięcy, 500 akcji przez 12 miesięcy i 1000 akcji przez 24 miesiące” – powiedziała menedżer programu Joanna Siedlaczek.

Wśród benefitów dla uczestników programu znajdzie się m.in. 20% zniżki na zakup i instalację paneli fotowoltaicznych Avia Solar, 10% zniżki na montaż instalacji i zbiornika LPG oraz zakup osprzętu zbiornika czy 15% zniżki na gaz płynny LPG tankowany do instalacji zbiornikowych.

“Na chwilę obecną nie jest jeszcze możliwe zaoferowanie zniżki na zakup paliw na stacjach Avia, ale mamy świadomość, że jest to jedna z korzyści, której inwestorzy oczekują” – dodała Siedlaczek.

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. Jako członek międzynarodowego stowarzyszenia Avia International, od 2017 roku rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod marką Avia. W marcu 2017 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect. Spółka miała 4,45 mld zł skonsolidowanych przychodów w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here