Naga MarketsUnima 2000 od ponad 20 lat działa w branży technologii teleinformatycznych, systemów automatyki budynkowej i bezpieczeństwa stosując standardy postępowania pozwalające na sprawne zaspokojenie oczekiwań Klientów.

unima-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy pokazuje odrabianie strat po wieloletnich spadkach. Obecnie najbliższy opór mamy blisko 4 zł i patrząc na dynamikę wzrostów, wydaje się, że zmierzamy przynajmniej do tego poziomu. Kolejny opór jest już znacznie ważniejszy, są to okolice 4,65 zł. Dojście tak wysoko oznaczałoby przebicie skali dotychczas największego ruchu wzrostowego w historii. Mowa o wzrostach z 2009/10 roku, do których zasięgu właśnie się zbliżamy.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

unima-d1

Na wykresie w skali dziennej widać znaczące przyspieszenie. Tak duża dynamika wzrostów nie będzie utrzymywać się jednak przez długi czas i raczej należy niebawem spodziewać się korekty. Nienajgorzej respektowana jest linia trendu, więc może ona posłużyć jako swego rodzaju punkt orientacyjny. Ze spółki dochodzą bardzo pozytywne głowy, dotyczące oceny czwartego kwartału, optymistycznych założeń na 2017 rok, a także o polityce dywidendowej. Wszystko to powinno przekładać się na dalsze wzrosty w dłuższym okresie czasu, tym bardziej, że po wieloletnich spadkach jest co odrabiać. O szansach na wzrosty pisaliśmy przy okazji analizy sektora podobnych spółek 26 sierpnia.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here