Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Jeden z czołowych europejskich banków komercyjnych z siedzibą w Mediolanie, operujący w 17 krajach.

Te artykuły również Cię zainteresują
uicredit

Podczas ostatniej sesji minionego, krótkiego tygodnia, spółka zyskała 8,4%. Nie jest to wielkie osiągnięcie ale warto spojrzeć na notowania z szerszej perspektywy. Od lipca cena powili rośnie, za każdym jednak razem zatrzymując się na oporze okolic 10,50 zł. Każde kolejne odbicie od oporu jest coraz słabsze, a popyt dość szybko powraca pod opór. Obecne rejony to okolice dołka z 2012 roku. Możliwe więc, że trwa obrona ważnego wsparcia. Wydaje się, że jeżeli dojdzie do wybicia, może pojawić się szansa przynajmniej na krótkotrwałe wzrosty.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka koncentruje swą działalność na projektowaniu, wykonywaniu i dostarczaniu systemów informatycznych, obejmujących oprogramowanie, sprzęt komputerowy i sieciowy.

comarch

Cały październik upłynął pod znakiem spadków na notowaniach spółki. Początek listopada wygląda jednak zupełnie inaczej i być może popyt ponownie zaczyna się uaktywniać. W czwartek wzrosty sięgnęły 3,1%, a cały tydzień zakończył się na prawie 8% plusie. Powoli zaczyna być widoczny dłuższy dolny cień świecy miesięcznej. Biorąc pod uwagę fakt, że spadki wyhamowały przy tegorocznej linii trendu, a szerszy układ jest zdecydowanie wzrostowy, możliwe że aktualnie kształtuje się kolejny wyżej położony dołek. Na początku listopada spółka dostała rekomendację z ceną docelową przy 206 zł. Fakt ten także może wspomagać stronę kupującą.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here