Naga MarketsUnibep SA z Bielska Podlaskiego jest obecnie jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, funkcjonującym na rynku od 65 lat.

unibep

Notowania spółki od początku bieżącego roku zaliczają solidną zwyżkę, która przyspiesz w ostatnim czasie. Zauważalny jest także wzrost wielkości obrotów co sugeruje bardzo mocny sentyment do spółki. Powodem zwyżki, po za dobrą koniunkturą w branży, jest seria zdobytych kontraktów, także po za granicami Polski oraz dobre wyniki finansowe, które pozwoliły na wypłatę dywidendy. Spółka przeprowadziła także skup akcji własnych, podczas którego dokonano przejęcia około 1 mln akcji. Ostatni raport za trzeci kwartał pozytywnie zaskoczył i pokazał wzrost zysku z 2,39 mln zł do 13,02 mln zł. W sumie od początku roku, zysk netto wynosi już około 19,52 mln zł. Wykres tygodniowy pokazuje, że popyt ma otwartą drogę do kluczowego oporu w rejonie 9 zł.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Zobacz także: Geotrans [GTS] – 380% wzrostu po zmianach na rynku odpadów – analiza na zamówienie

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here