Naga MarketsGrupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego.

uibep

Notowania spółki zdecydowanie zyskują od początku listopada i to o kilkanaście procent. Na wykresie tygodniowym widać atak na poziom poprzedniego szczytu. Na tle historycznym kurs jest na dość niskich poziomach, dlatego wybicie mogłoby skutkować dalszym wzrostem przynajmniej w rejon kluczowego oporu 9 zł. Wczoraj spółka poinformowała, że podpisała umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa II etapu inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Coopera w Warszawie. Wartość kontraktu sięga 35,7 mln zł. Przedmiotem umowy jest budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażami podziemnymi oraz infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

BoomBit to producent i wydawca gier mobilnych.

boombit

Podczas czwartkowej sesji notowania spółki rosły, aczkolwiek na tle wcześniejszej przeceny taki ruch nie robi na razie wrażenia. Powodem odbicia mogły być informacje o przychodach za listopad. W tym miesiącu wyniosły one 3,66 mln zł co jest wynikiem o 8% lepszym niż rok temu. Po za tym w listopadzie premierę miały dwie nowe gry – “Archery Club” (debiut 21 listopada) oraz “Idle Monster Factory” (debiut 7 listopada). Zwłaszcza ta pierwsza gra zdaje się mieć duży potencjał, na co wskazują pierwsze dane o monetyzacji. Gra ma już ponad 1 mln pobrań i znajduje się w czołówkach rankingów. Wyższe przychody udało się uzyskać mimo większych kosztów na marketing. Na wykresie mamy trend spadkowy i najbliższym celem jest okolica poprzedniego dołka przy 10 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here