Naga MarketsGrupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego.

unibep
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały podczas czwartkowej sesji o ponad 2% jednak przy bardzo niskich obrotach. Była to kolejna wzrostowa sesja z rzędu potwierdzająca siłę spółki w czerwcu. Spoglądając na wykres, widać że rozpoczęty w kwietniu ruch korekcyjny zakończył się w połowie maja i od tego czasu spółka silnie zyskuje, zmierzając właśnie na kwietniowe maksima w okolicach 7 zł. Wczoraj spółka podała, że została podjęta decyzja o wypłacie dywidendy w kwocie niemal 7,3 mln zł, co oznacza, że na jedną akcję przypadnie 0,22 zł. Jako dzień dywidendy ustalono 25 czerwca bieżącego roku, natomiast dniem wypłaty będzie 9 lipca 2019 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: Zapiski giełdowego spekulanta: 11 BIT Studios – zyski poniżej oczekiwań ale perspektywy obiecujące

Biomed-Lublin jest polską firmą farmaceutyczną działającą od 1944 roku.

biomed

Akcje spółki rosły podczas wczorajszej sesji o niemal 3%. Była to kolejna sesja z wysoką zmiennością oraz podwyższonymi obrotami. Na wykresie dziennym widać, że ostatnia zwyżka dokonała się właśnie przy podwyższonych obrotach i doprowadziła do wybicia zeszłorocznej linii trendu spadkowego. Całe odbicie inicjowane jest mniej więcej w rejonie wsparcia okolic 0,70 zł. Zwyżka jak na razie zatrzymała się na poziomie ostatniego wierzchołka trendu spadkowego. Wydaje się, że trwałe wyjście ponad poziom 1 zł powinno doprowadzić do budowy nowego trendu wzrostowego. Wczoraj spółka informowała o zażegnaniu problemów z jakością jej kluczowych produktów leczniczych i powrocie do 100% możliwości produkcyjnych. Spółka otrzymała potwierdzenie z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego o pozytywnych wynikach jakościowych swoich produktów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here