Naga MarketsUnibep rozwiązał umowę ze Służbą Drogową w Obwodzie Lwowskim na realizację inwestycji drogowej na Ukrainie, podała spółka.

Unibep rozwiązał umowę na prace drogowe na Ukrainie

“Emitent wskazuje, iż niezależnie od aktualizacji harmonogramu prac […] do dnia zawarcia porozumienia, realizacja kontraktu nie weszła w fazę prac budowlanych. Jednocześnie zgodnie z postanowieniami porozumienia, na dzień jego zawarcia, strony potwierdziły brak wzajemnych roszczeń związanych z realizacją umowy” – czytamy w komunikacie.

We wrześniu 2017 r. Unibep informował, że zawarł umowę na realizację zadania pn. Kompleksowy remont drogi użytku publicznego o znaczeniu krajowym T-14-03 Gruszów – Niemirów km 3+000 – km 12+382, w obwodzie lwowskim zgodnie z modelem “zaprojektuj – wybuduj” za 3,49 mln euro netto.

Te artykuły również Cię zainteresują

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here