Naga Markets

Unibep podpisał umowę na modernizację ulic w Olsztynie wartości 30,5 mln zł nettoWarszawa, 08.09.2022 (ISBnews) – Unibep podpisał z gminą Olsztyn umowę na modernizację dróg w tym mieście o wartości 30,5 mln zł netto, podała spółka. Wartość umowy to 30,5 mln zł netto (37,5 mln zł brutto). Unibep będzie miął 11 miesięcy na realizację tego kontraktu.

Przedmiotem zamówienia jest “Rozbudowa układu drogowego przez budowę ul. Plażowej i modernizację ul. Pstrowskiego w Olsztynie”, a zamawiającym jest gmina Olsztyn. Unibep będzie miął 11 miesięcy na realizację tego kontraktu.“W efekcie zawarcia przedmiotowej umowy szacowana wartość portfela emitenta do realizacji w Oddziale Infrastruktury w III-IV kwartale 2022 r. i na lata kolejne wynosi ok. 870 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 712 mln zł w 2021 r.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here