Naga MarketsUnibep miał ok. 1 175 mln zł skonsolidowanych przychodów i 30,5 mln zł zysku netto w okresie od 1 stycznia do 30 września 2020 r., wobec odpowiednio 1 197 mln zł i 20,4 mln zł rok wcześniej, podała spółka, prezentując wstępne dane.

Unibep miał ok. 1 175 mln zł skonsolidowanych przychodów

“Mając powyższe na uwadze wstępny, szacunkowy skonsolidowany zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej wyniesie ok. 29,7 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

W ocenie spółki, na poprawę skonsolidowanego zysku netto względem roku poprzedniego wpływ miały przede wszystkim dobre wyniki osiągnięte w dwóch segmentach operacyjnych – budownictwie kubaturowym oraz infrastrukturze, podano także.

W osobnym komunikacie spółka podała, że publikacja ostatecznych wyników została przesunięta z 16 listopada na 30 listopada 2020 r.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here