Naga MarketsUnibep ma umowę na budynek mieszkaniowy w Warszawie za ok. 33,44 mln zł nettoUnibep podpisał umowę z Sokratesa Development na realizację w systemie generalnego wykonawstwa II etapu inwestycji mieszkaniowej “Wola Gabriela” w Warszawie, podała spółka. Wartość umowy to ok. 33,44 mln zł netto.

Unibep podpisał umowę z Sokratesa Development

“Przedmiotem umowy jest realizacja budynku mieszkaniowego wielorodzinnego z uzupełniającą funkcją handlowo-usługową, garażem podziemnym i niezbędną infrastrukturą. W budynku o wysokości 6/7 kondygnacji nadziemnych znajdą się 94 lokale mieszkalne, 4 lokale użytkowe (w tym 3 biurowe) i 112 miejsc postojowych” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Termin realizacji inwestycji wynosi 19,5 miesiąca od dnia przekazania terenu budowy, co powinno nastąpić w terminie do 5 dni od dnia podpisania umowy, podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,68 mld zł w 2020 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here