Naga MarketsUnibep ma umowę na budowę osiedla dla Victoria Dom za 154,7 mln zł nettoUnibep podpisał z Victoria Dom umowę na zaprojektowanie i wykonanie w systemie generalnego wykonawstwa zespołu mieszkaniowo-biurowo-usługowego przy ulicy Marywilskiej w Warszawie, podała spółka. Wynagrodzenie z tytułu realizacji Inwestycji wyniesie łącznie 154,7 mln zł netto, podano także.

“Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i realizacja zespołu zabudowy wielorodzinnej z lokalami usługowymi w parterze, garażem podziemnym oraz zagospodarowaniem terenu – w ramach III etapów, z których każdy stanowi odrębne zadanie inwestycyjne w ramach jednego przedsięwzięcia deweloperskiego. W ramach każdego z w/w etapów umowy zostanie zrealizowanych po 6 budynków mieszkalnych o wysokości 4 kondygnacji nadziemnych, w których znajdą się łącznie 682 lokale mieszkalne, 16 lokali usługowych, oraz 772 miejsc w garażu podziemnym (Inwestycja)” – czytamy w komunikacie.Rozpoczęcie realizacji Inwestycji nastąpi w II kwartale 2021 r., a zakończenie w IV kwartale 2023 r., podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,68 mld zł w 2020 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

Victoria Dom jest deweloperem mieszkaniowym działającym na rynku warszawskim.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dolar notowania | notowania gpw | komentarz do giełdy | sytuacja na giełdzie | allegro notowania | notowania pekao | neuca akcje |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here