Naga MarketsWe wtorek 22 marca krótko po godzinie 8:00 pojawiły się informacje o wybuchach na lotnisku w Brukseli. Niespełna godzinę później do ataków na lotnisku doszły jeszcze ataki w brukselskim metrze. Rynki zwykle reagują na takie wydarzenia nerwowo, co możemy zobaczyć na poniższych wykresach. Umocnił się dolar, pojawiły się wzrosty na złocie i spadki indeksów giełdowych. Warto jednak przypomnieć, że tego typu wydarzenia nie są nowością i nie warto wyciągać z nich pochopnych decyzji inwestycyjnych. Poniżej wykresy EURUSD, GOLD i DAX future na godzinę 10:00.

Jako ostatni wykres w tym artykule przypominam sytuację na indeksie DAX jaka miała miejsce zaraz po ataku terrorystycznym w listopadzie 2015 roku. Przypomnę, że ataki miały miejsce w sobotę i “panika” na poniedziałkowym otwarciu była wtedy przemyślana.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres intraday (10:00) DAX future

Interwał M30.
Interwał M30.

Wykres intraday (10:00) EURUSD

Interwał M30.
Interwał M30.

Wykres intraday (10:00) ZŁOTO

Interwał M30
Interwał M30

M.in. właśnie trading na bazie HOT NEWS omówimy podczas najbliższego webinaru. Szczegóły pod wykresem.


Historyczny wykres DAX future

Wykres DAX z listopada 2015 dla interwału H4.
Wykres DAX z listopada 2015 dla interwału H4.

Styczeń 2014 dwa banki rekomendują “KUPUJ” akcje CD PROJEKT -> 1,5 miesiąca później cena akcji spada niemal 30%. Ten i inne przypadki omówimy podczas najbliższego webinaru. Przyjrzymy się oprócz rekomendacjom banków również gorącym news-om, skuteczności porad w programach TV, utartym sloganom typu: “pozwól zyskom rosnąć”.

invest

Już w najbliższą środę [23 marca] o godzinie 18:00 bezpłatny webinar: “Jak podejmować dobre decyzje inwestycyjne? Inwestycyjne fakty i mity”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here