Naga Marketsusa japoniaZgodnie z najświeższymi informacjami amerykańsko-japońskie negocjacje mogą nie zakończyć się przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ na którym ma dojść do podpisania umowy handlowej. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”, którego gościem jest dziś Jan Kotowski z Admiral Markets. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Japonia pozostaje silnie uzależniona od gospodarki USA

Brakuje czasu na wynegocjowanie kompromisu na wrażliwych gałęziach gospodarek obu krajów takich jak produkty rolne i samochody a także kwestie prawne, zwłaszcza że import kukurydzy do Japonii już teraz w 95% pochodzi z USA – oznajmił Bogusz Kasowski.

Zaskakujące jest to, że po tym co się stało podczas II wojny światowej Japonia jest suwerennym państwem – dodał Jak Kotowski.

Temat od minuty 22:50

Today in USA z Boguszem Kasowskim i Janem Kotowskim [Admiral Markets] | 10.09

Bogusz Kasowski Prywatny INV€$TOR i Comparic24.TV 📺 zapraszają do obejrzenia najnowszego odcinka programu Today in USA🇺🇸 gdzie gościem jak co każdy wtorek jest Jan Kotowski z Admiral Markets. A o czym m.in. dowiemy się w tym odcinku❓🔹Prezydent #Trump poinformował, że wszelkie negocjacje z talibami kontrolującymi większość terytorium Afganistanu 🇦🇫 są zakończone po tym jak w ubiegłym tygodniu żołnierz #USA 🇺🇸 został zabity przez zamachowca-samobójcę w stolicy Kabulu 💣. 🔸Amerykańsko 🇺🇸 – japońskie 🇯🇵 negocjacje mogą nie zakończyć się przed Zgromadzeniem Ogólnym #ONZ na którym ma dojść do podpisania umowy handlowej 📝. Brakuje czasu na wynegocjowanie kompromisu na wrażliwych gałęziach gospodarek obu krajów ⏳.🔹Korea Północna 🇰🇵 zasygnalizowała gotowość do powrotu do stołu negocjacyjnego z USA, a parę godzin później wystrzeliła kilka pocisków balistycznych bliskiego zasięgu 🚀

Publiée par Comparic24.TV sur Mardi 10 septembre 2019

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCena ropy odrzuca istotny opór! Czas na powrót do spadków?
Następny artykułWojna handlowa korzystna dla Niemiec
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here