Naga Markets

Umocnienie złotego w czwartek. Kurs euro: 4,617 zł, dolara: 3,953 złKursy walut w czwartek. Czwarta sesja tygodnia przynosi umocnienie złotego w stosunku do wszystkich z wybranych walut najbardziej popularnych w gronie importerów. Najlepszą postawę i wysoki wzrost notuje szwedzka korona (+0,6%), bardzo nieznacznie zyskuje też czeska korona. Polski złoty umacnia się natomiast w odniesieniu do euro, jena i dolara – przypadku tej ostatniej aż o ponad 0,5%.

  • Umocnienie złotego do walut popularnych w gronie importerów podczas czwartej sesji tygodnia.
  • W czwartek o 15:30, mocno zyskuje szwedzka korona. Nieznaczne wzrosty czeskiej korony.
  • Spory spadek dolara, którego kurs zniżkuje o ponad 0,5%.

Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Umiarkowana zmienność na kursach walut w czwartek o godzinie 15:30

Czwartkowa sesja przebiega pod znakiem umiarkowanej zmienności i umocnienia złotego na wybranych parach walutowych popularnych w gronie importerów. Niezła postawa światowych giełd (polska GPW dziś radzi sobie nieco słabiej), dziś nie idzie w parze z wzrostami na parach walutowych, które codziennie sprawdzamy i analizujemy. Mocne wzrosty na kursie szwedzkiej korony, która oddala się na północ od niedawno pokonanego poziomu 0,46 zł.

Symbol Ostatni kurs Zmiana Zmiana w %
SEKPLN 0.4626 0.0028 0.60%
CZKPLN 0.179332 0.00008 0.04%
EURPLN 4.61687 -0.00213 -0.05%
JPYPLN 0.03483 -0.00011 -0.31%
USDPLN 3.95284 -0.02166 -0.54%

Kursy wybranych walut o 15:30 w trakcie czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl


Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Autor również poleca: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania funta | nasdaq akcje | kurs cdprojekt | analiza btc | biomed lublin gpw |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB
Poprzedni artykułEBC bez fajerwerków. EURUSD przy 1,16 – Świat walut M. Rogalskiego
Następny artykułBitcoin podąża za cofnięciem z września? Justin Bennett analizuje BTC I kurs dolara
Łukasz Paszkiewicz
Wiceprezes Zarządu PK Capital Sp. z o.o, do której należy platforma wymiany walut www.kantordlafirm.pl. Przez 5 lat pełnił funkcję Dyrektora Działu Rynków Zagranicznych Domu Maklerskiego IDM SA. Współzałożyciel i organizator Międzynarodowych Targów Finance World Expo, które odbywają się cyklicznie w Niemczech, Szwajcarii i Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here