Naga MarketsSpadkom na giełdach zwyczajowo towarzyszy umocnienie japońskiej waluty. Tak jest i tym razem, gdzie niemal od początku tygodnia jen (JPY) zyskuje m.in. w relacji do dolara australijskiego (AUD).

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, kurs AUD/JPY znajduje się w strefie wsparcia ulokowanej w okolicach 78.55. Spadek notowań do tego poziomu rozpoczął się w tym miesiącu z oporu blisko 83.90. Co może wydarzyć się dalej?

kurs AUD/JPY znajduje się w strefie wsparcia ulokowanej w okolicach 78.55

Jeden ze scenariuszy zakłada pozostanie notowań w zakresie między wsparciem na 78.55, a oporem w okolicach 83.92. Istnieje też szansa na utworzenie się znacznej wielkości formacji objęcia (Outside Bar) na wykresie miesięcznym. Niedźwiedzie mają na to jeszcze tydzień czasu.

Wspomniana formacja Outside Bar obejmowałaby swym zakresem notowania z 4 poprzednich miesięcy. Dodatkowo, skuteczne przełamanie wsparcia na 78.55 otwierałoby drogę do dołka z listopada 2016 roku, skąd wystartowała rajd wzrostowy po wybraniu Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

formacja Outside Bar na AUD/JPY obejmowałaby swym zakresem notowań z 4 poprzednich miesięcy


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here