Naga MarketsSpore, dwucyfrowe wzrosty notuje w ostatnich kilkudziesięciu godzinach XRP ze względu na nowe, potencjalnie przełomowe zastosowanie. Mowa o YouTube i planowanemu wprowadzeniu możliwości płatności kryptowalutami na popularnym serwisie wideo. 


Poza XRP rośnie również Stellar (XLM), który podobnie jak dzieło Ripple może znaleźć zastosowanie jako kryptowaluta YouTube’a.

Za całą sprawą stoi Coil – firma, która zamierza stworzyć i wdrożyć rozwiązania wykorzystujące kryptowaluty do świata kreatorów contentu. Coraz popularniejsze, również w Polsce, streamy użytkowników YouTube, którzy przed kamerą grają w gry komputerowe, dzielą się wiedzą na temat instrumentów czy po prostu integrują się z widzami miałyby zostać wyposażone w możliwość płatności kryptowalutami. 

Coil wskazał na Ripple oraz Stellar jako potencjalne kryptowaluty, które mogłyby służyć do przesłania napiwku ulubionemu autorowi lub autorce live streamu. W ciągu ostatnich 24 godzin XRP zyskuje ponad 20% przy zauważalnym skoku wolumenu. Mimo wszystko kryptowaluta wciąż nie pokonała lokalnych, sierpniowych szczytów, które stanowią najbliższy opór i poziom potencjalnego odwrócenia się długotrwałego trendu spadkowego XRP.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here