Naga MarketsUltimate VR : gra Demolish&Build VR już dostępna na Steam!Ultimate VR to studio powołane przez Ultimate Games S.A. oraz Gaming Factory S.A. Spółka pracuje obecnie nad przeniesieniem do wirtualnej rzeczywistości kilku kultowych tytułów swoich partnerów. Wśród nich jest symulator Demolish&Build VR. Prace nad projektem dobiegają końca, a gra właśnie pojawiła się na Steam. Jak zapowiada zarząd, premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

Ultimate Games: wydawcą gry będzie studio Ultimate VR

Studio Ultimate VR powstało w 2019 r. Obecnie w swoim portfolio ma tytuły takie jak Fishing Adventure, Bakery Simulator czy CastleFlipper. Jeszcze w tym roku ukazać się ma pierwsza realizacja spółki – Demolish&Build VR.Demolish&Build 2018 to już klasyk wśród symulatorów. Tytuł ma duży potencjał grywalności w wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu udało nam się stworzyć rozbudowaną i interaktywną propozycję. Na graczy czeka ok. 20 godz. zabawy.Przygotowaliśmy wiele maszyn oraz dodatkowych opcji, takich jak np. drift podczas prowadzenia auta– mówi Dawid Sulkowski, Prezes Zarządu Ultimate VR.

Wydawcą będzie Ultimate VR. Tytuł w wersji PC zadebiutował w 2018r. jako wydawnictwo Demolish Games. Od tego czasu symulator sprzedał się w ponad 115 tys. kopii i uzyskał aż 78 proc. pozytywnych opinii na Steam. Projekt dostępny jest także na konsolach Nintendo Switch oraz Xbox One. Wersje konsolowe zakupione zostały przez użytkowników ponad 24 tys. razy.

Gra pozwala na wcielenie się we właściciela firmy wyburzeniowo-konstrukcyjnej. Do jego zadań należy zdobywanie zleceń, nadzór nad pracownikami czy inwestycje w rozwój firmy. Do dyspozycji graczy dostępne są różnorakie sprzęty oraz możliwości zarobku.

Demolish&Build 2018 to jeden z naszych najlepiej sprzedających się tytułów. Pomimo, że premiera miała miejsce już trzy lata temu, ciągle widzimy zainteresowanie ze strony graczy. Cieszę się, że akurat ten projekt pojawi się w wirtualnej rzeczywistości, bo w mojej ocenie ma on ogromny potencjał na tym rynku. Sam miałem już możliwość sprawdzenia gry i jestem zadowolony z efektów – dodaje Paweł Dywelski, Prezes Zarządu Demolish Games.

Ultimate VR jest częścią grupy Ultimate Games. Studio powołane zostało we współpracy z inną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółką – Gaming Factory. W lutym br. za pośrednictwem platformy crowdfundingowej z sukcesem zakończyła się zbiórka, dzięki której Ultimate VR pozyskało niespełna milion złotych. Środki przeznaczone zostały na rozwój studia, w tym zabezpieczenie działalności operacyjnej, rozwinięcie bieżących projektów oraz powiększenie zespołu.

Obecnie trwają zaawansowane prace nad dwoma dużymi tytułami z portfolio naszych partnerów, kilka projektów jest w fazie koncepcyjnej. Demolish&Build VR jest na etapie optymalizacji rozwiązań, mamy nadzieję na premierę w pierwszych tygodniach czwartego kwartału. Kolejny projekt, czyli Fishing Adventure VR, pojawi się już pod koniec 2021r. Nawiązaliśmy także współpracę z Live Motion Games w zakresie przeniesienia ‘Train Station Renovation’ do wirtualnej rzeczywistości. Przed nami bardzo pracowite miesiące – dodaje Sulkowski.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dino akcje opinie | notowania mbank | kurs akcji allegro | celon akcje opinie | gpw komentarze | frank euro | dolar amerykański |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here