Naga MarketsUltimate Games z pozytywnymi perspektywami - zapiski giełdowego spekulantaLista graczy oczekujących na zakup wszystkich gier z grupy kapitałowej Ultimate Games w sklepie Steam przekroczyła liczbę 1,09 mln – podała spółka podczas wczorajszej sesji. To świetny wynik, a liczba wszystkich dodań (wishlist additions) przekracza 1,87 mln graczy. Rezultaty te wskazują na spore zainteresowanie grami spółki. Kilka dni wcześniej podano także, że spółka będzie wydawcą konsolowej wersji gry z portfolio grupy PlayWay “Mr. Prepper”. Spółka będzie odpowiedzialna też za port gry z wersji PC na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox X oraz PlayStation 5. Gra to symulator o tematyce politycznej, którego akcja rozgrywa się w fikcyjnym państwie rządzonym przez totalitarny rząd.

  • Ultimate Games wyda grę “Mr. Prepper”
  • Wishlista spółki przekracza 1 mln oczekujących

„Mr. Prepper” to obecnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej oczekiwanych przez graczy tytułów z portfolio gier Grupy PlayWay w 2021 roku. Wishlista wynosi aktualnie ponad 200 tys. zapisów. Wcześniej spółka poinformowała także, że liczy na podwojenie wyników w tym roku i podtrzymuje chęć wypłacania dywidend. Spółka chce też silniej zaistnieć w segmencie gier mobilnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ponad kanałem spadkowym

Na wykresie mamy słaby ruch wzrostowy od początku września. Powtarza się pewien schemat z lokalnym podwójnym dnem po około 30% odbiciu. Jeżeli historia się powtórzy to cena powinna odbić przy 29-30 zł.

ultimate games

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here