Naga MarketsUltimate GamesUltimate Games odnotowało 4,24 mln zł jednostkowego zysku netto w 2019 r. wobec 2,01 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Zysk operacyjny wyniósł 4,57 mln zł wobec 1,85 mln zł zysku rok wcześniej.

Jednostkowe przychody ze sprzedaży sięgnęły 8,61 mln zł w 2019 r. wobec 4,54 mln zł rok wcześniej.

“Ubiegły rok był dla nas czasem wzmożonej pracy nad nowymi produkcjami. Efektem tego jest wydawnicza ofensywa, czyli wydanie ponad 60 gier w 2019 roku i zwiększanie tej liczby w kolejnych latach. W 2019 r. przychody spółki wyniosły 7,3 mln zł, a zysk netto osiągnął poziom 4,2 mln zł, co daje ponad 100% wzrostu w porównaniu z ubiegłym rokiem” – napisał prezes Mateusz Zawadzki w liście do akcjonariuszy.

Źródło: ISBNews


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Sytuacja na wykresie:

Spółka zyskuje dzisiaj jednak na wykresie wykształcił się czytelny opór przy 15,50 zł. Jeżeli nastroje na szerokim rynku ulegną pogorszeniu, zalewne dojdzie do odbicia w dół. Wydaje się jednak, że spółki gamingowe są beneficjentami epidemii, dlatego raczej powinny powoli odrabiać straty. Wybicie oporu byłoby sygnałem do dalszych wzrostów.

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here