Naga MarketsUltimate GamesUltimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ultimate Games miał szacunkowo 6,37 mln zł przychodów i 3,23 mln zł zysku netto po III kwartałach 2019 r., podała spółka.

“Zgodnie z najlepszą wiedzą zarządu emitenta, szacunki wybranych danych finansowych spółki za III kwartały 2019 r. przedstawiają się następująco:

– przychody 6,37 mln zł;

– zysk brutto 3,51 mln zł;

– zysk netto 3,23 mln zł;

– zysk netto skorygowany w związku z możliwą zmianą stawki podatku CIT (z 9% na 19%) w 9.2019 – 2,93 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Zarząd spółki zaznaczył także, że prezentowane wielkości mają charakter jedynie szacunkowy i mogą ulec zmianie

Źródło: ISBnews


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Sytuacja na wykresie:

Dzisiaj spółka próbuje kontynuować zwyżkę z ostatnich dwóch sesji. Zwłaszcza wczoraj pojawiły się wyższe obroty i większa dynamika ruchu. Na wykresie mamy próbę naruszenia linii korekty. Cały ruch spadkowy jest dość rozbudowany i doprowadził kurs blisko poziomu wcześniejszego dołka i na kluczowe wsparcie. Wydaje się, że jest to dobre miejsce aby powalczyć o zakończenie korekty.

ultimate games

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here