Naga MarketsLogo Ultimate GamesSpółka Ultimate Games miała szacunkowo 3,38 mln zł przychodów i 1,85 mln zł zysku netto w I półroczu 2019 r. Dodatkowo jak podała spółka rozpoczęta została sprzedaż gry “Professional Fishing Mobile” (iOS) w sklepie App Store oraz uzyskano licencję na wydanie ‘Bohemian Killing’ na Nintendo Switch.


Zobacz również: Co słychać we wtorek na GPW? PKN w strefie oporowej, a Bogdanka odrabia straty

Akcje Ultimate Games rosną ponad 5 proc.

Zgodnie z najlepszą wiedzą zarządu emitenta, szacunki wybranych danych finansowych spółki za I półrocze 2019 r. przedstawiają się następująco:

  • Przychody 3,38 mln zł;
  • Zysk brutto 2,01 mln zł;
  • Zysk netto 1,85 mln zł.

Zarząd spółki zaznacza, iż prezentowane wielkości mają charakter jedynie szacunkowy i mogą ulec zmianie – napisano w komunikacie.

Z kolei najnowsza produkcja spółki ‘Professional Fishing Mobile’ jest już do nabycia w sklepie App Store dla urządzeń mobilnych.

Cena gry została ustalona na 2,99 USD. Dodatkowo gra zawiera mikropłatności. Na 2019 r. planowana jest także premiera gry w wersjach na konsole – wskazano w komunikacie spółki.

Natomiast zbliża się premiera gry „Bohemian Killing” zaplanowana na początek przyszłego roku. Spółka poinformowała, że zawarto umowę z osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą dzięki czemu Ultimate Games uzyskała licencję do wydania gry na Nintendo Switch.

Kurs akcji spółki Ultimate Games na informacje o szacunkowych danych za pierwsze półrocze odnotowuje dziś silny wzrost +5,7%. Przebicie lipcowego szczytu otworzy drogę do historycznego maksimum w okolicach 23 zł za akcję.

Ultimate Games we wtorek na interwale dziennym
Ultimate Games we wtorek na interwale dziennym

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here