Naga MarketsLogo Ultimate GamesUltimate Games odnotowało 1,11 mln zł jednostkowego zysku netto w III kw. 2019 r. wobec 0,68 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Zysk operacyjny wyniósł 1,41 mln zł wobec 0,79 mln zł zysku rok wcześniej.

Przychody ze sprzedaży sięgnęły 2,82 mln zł w III kw. 2019 r. wobec 1,86 mln zł rok wcześniej.

W I-III kw. 2019 r. spółka miała 2,95 mln zł jednostkowego zysku netto w porównaniu z 1,25 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 5,93 mln zł w porównaniu z 3,39 mln zł rok wcześniej.

“Na poziomie wyniku netto spółka po III kwartałach osiągnęła zysk netto w kwocie 2,949 mln zł, co w porównaniu do kwoty 1,248 mln zł zysku netto osiągniętego przez spółkę w porównywalnym okresie ubiegłego roku świadczy o znaczącej poprawie sytuacji w tym aspekcie. Tak duża różnica w wynikach osiąganych przez spółkę w okresie pierwszych trzech kwartałów 2018 r. oraz w analogicznym okresie 2019 r. wynika przede wszystkim z faktu, iż rok temu spółka oferowała do sprzedaży znacznie mniej produktów niż obecnie, a także nie uzyskiwała sprzedaży z konsoli Nintendo Switch” – czytamy w raporcie.

Źródło: ISBNews


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Sytuacja na wykresie:

Notowania od dwóch dni odbywają się przy podwyższonym wolumenie. Możliwe więc, że rozstrzygają się losy trwającej korekty. Atak na poprzedni szczyt byłby sygnałem powrotu do wzrostów. Jeżeli jednak popyt odpuści, cena prawdopodobnie ponownie spadnie na kluczowe wsparcie. Wydaje się, że kupujący mają swoje szanse i jeżeli dzisiejsza sesja zakończy się dość optymistycznie, w kolejnych zobaczymy atak na 20 zł.

ultimate games

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here