Naga MarketsUltimate Games wydawcą jednej z najbardziej oczekiwanych gier grupy PlayWay w 2021 roku – Mr. PrepperUltimate Games, notowany na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie producent i wydawca gier wideo, został wydawcą konsolowej wersji gry Mr. Prepper. To jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów z portfolio grupy PlayWay w 2021 roku. Obecna wishlista projektu przekracza 200 tys. zapisów. Za port gry z wersji PC na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4,  Xbox One, Xbox X oraz PlayStation 5 odpowiada Ulitimate Games oraz jej spółka z grupy – ConsoleWay. Producentem gry jest Rejected Games.

Ultimate Games z głośnym tytułem na 2021 rok

Mr. Prepper to gra przygodowo-symulacyjna, której akcja rozgrywa się w fikcyjnym państwie. Obywatele czują, że ryzyko wojny nuklearnej wisi w powietrzu i muszą się solidnie do niej przygotować.  Sytuację dodatkowo utrudnia fakt, że państwem rządzi totalitarny rząd i wobec ludzi stosowane są restrykcje za nieprzestrzeganie ustalonych przez władzę zasad.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Mr. Prepper to bardzo ciekawa propozycja dla graczy, którzy lubią gry symulacyjne i chcą mierzyć się z trudnymi wyzwaniami, w tym przypadku będą przygotowywać się do przejęcia kontroli nad sytuacją w państwie i złamania statusu quo. Aby odnieść zwycięstwo, gracz w swojej podziemnej kryjówce, musi przygotować solidnie przemślany plan, a następnie zająć się jego realizacją, tak by nie dać się złapać. Co ważne, gracz samodzielnie będzie musiał zbudować podziemny schron, a wraz z postępem gry, zajmie się także jego rozbudową – mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.

Kryjówka będzie niezbędna do realizacji planu gracza. Po okolicy będą krążyć przedstawiciele władz, którzy co jakiś czas będą przeprowadzać w jego mieszkaniu niezapowiedzianą kontrolę. Gracz, mając na uwadze nadchodzące zmiany oraz widmo wojny, będzie musiał także konstruować maszyny, które utrzymają go przy życiu w razie potrzeby. Zajmie się także handlem z sąsiadami, w zamian za potrzebne przedmioty lub informacje.

Producentem Mr. Prepper jest studio Rejected Games. Wydawcą konsolowej wersji gry zostało Ultimate Games, które wraz ze swoją spółką zależną – ConoleWay – zajmie się także portem tytułu na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox X oraz PlayStation 5.

Mr. Prepper to obecnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej oczekiwanych przez graczy tytułów z portfolio gier Grupy PlayWay w 2021 roku. Wishlista wynosi aktualnie ponad 200 tys. zapisów.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here