Naga MarketsTank Mechanic Simulator, unikalna gra o czołgach z czasów II wojny światowej, debiutuje na Nintendo Switch. Wydawcą tytułu jest Ultimate Games S.A. W Tank Mechanic Simulator gracz wciela się we właściciela muzeum czołgów, który odzyskuje zniszczone lub porzucone czołgi, by następnie przywracać im dawny blask. Datę premiery w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 27 sierpnia br.

Ultimate Games: Tank Mechanic Simulator debiutuje na Nintendo Switch

Polski symulator trafił na PC w lutym 2020 r. Gra zyskała dużą popularność i została bardzo pozytywnie przyjęta przez graczy. Obecnie odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam wynosi ok. 85 proc.

Teraz Tank Mechanic Simulator wkracza na rynek konsolowy. Za konwersję i wydanie gry na Nintendo Switch odpowiada Ultimate Games S.A.

W Tank Mechanic Simulator gracz wciela się we właściciela muzeum czołgów, którego głównym zadaniem jest odszukiwanie zniszczonych albo porzuconych czołgów, by potem je odnawiać i przywracać im dawną chwałę.

Rozgrywka polega na odnajdywaniu i wydobywaniu zapomnianych czołgów, a następnie transportowaniu ich do warsztatu. Tam gracz ma już pełne pole do popisu przy renowacji tych pojazdów gąsienicowych. Można m.in. demontować zardzewiałe elementy i wymieniać je na nowe.

Co ciekawe, takie części można zarówno kupować, jak i wytwarzać je samemu.
„Tank Mechanic Simulator to jeden z najciekawszych symulatorów, które wydano w ciągu ostatniego roku. To nie tylko gratka dla miłośników militariów, ale też interesująca alternatywa dla osób, które do tej pory nie grały w tego rodzaju tytuły” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs PKN Orlen stale w zakresie 54 zł za akcję. Spółka z szansą na dalsze wzrosty
Następny artykułNotowania euro (EUR/USD) szybko spadły w okolice 1,1771
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here