Naga MarketsUltimate Games wydaje Her Majesty’s Ship na Nintendo SwitchUltimate Games S.A. wydaje na Nintendo Switch kolejną grę. Her Majesty’s Ship pozwala na zarządzanie wojennym żaglowcem i toczenie bitew morskich w realiach XVIII wieku. W Her Majesty’s Ship gracz wciela się w ambitnego oficera, którego dobra służba w brytyjskiej Royal Navy może doprowadzić nawet do stopnia admirała floty. Datę premiery gry w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 15 września br.

Ultimate Games S.A. z kolejną grą produkowaną na Nintendo Switch

Her Majesty’s Ship to gra stworzona przez specjalizujące się w unikalnych produkcjach wojennych studio Every Single Soldier. Tytuł miał swoją premierę na PC w lipcu 2019 r. Za konwersję i wydanie na Nintendo Switch odpowiada Ultimate Games S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują
Gracz wciela się w kapitana brytyjskiej marynarki, który musi zarówno dbać o okręt i załogę, jak i wykonywać rozkazy dowództwa. W głównym trybie fabularnym celem jest zdobycie wymarzonego stopnia admirała floty. Twórcy postawili przy tym na przejrzystą i pełną jasnych kolorów grafikę 2,5D. Sama rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, co wymaga skupienia i szybkich reakcji.

Produkcja studia Every Single Soldier przenosi nas w fascynujące realia XVIII w., gdy walka o dominację na morzach i oceanach miała właściwie jeszcze większe znaczenie niż dziś. To także czasy, kiedy w morskich starciach mierzyły się ze sobą nie tylko oceaniczne potęgi, ale też piraci. W Her Majesty’s Ship nie brakuje takich motywów, przy czym bardzo istotne są również elementy zarządzania załogą i dbania o stan okrętu – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Jak podkreśla Rafał Jelonek, ten strategiczno-ekonomiczny symulator zarządzania okrętem brytyjskiej marynarki oferuje unikalne podejście do tematu. Kluczowe znaczenie w Her Majesty’s Ship – poza toczeniem bitew morskich – odgrywa bowiem odpowiednia dbałość o morale i umiejętności załogi, a także wszelkie sprawy związane z zaopatrzeniem i stanem okrętu.

Her Majesty’s Ship – główne cechy

  • kariera w marynarce wojennej;
  • zarządzanie wojennym żaglowcem;
  • emocjonujące bitwy morskie;
  • rozbudowany tryb fabularny;
  • XVIII-wieczne realia.

Datę premiery Her Majesty’s Ship na Nintendo Switch ustalono na 15 września 2020 r.

Her Majesty’s Ship – Switch TrailerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGPW: Przegląd informacji ze spółek, 11 września 2020 r.
Następny artykułPierwsza kobieta prezesem banku z Wall Street. Jane Fraser nową szefową Citigroup
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here