Naga Marketsultimate gamesUltimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W ubiegłym tygodniu spółka poinformowała o planach wydania gry “Priest Simulator” czyli symulatorze życia księdza egzorcysty. Gra pojawi się na rynku pod koniec roku.

“Uważamy, że nie powinniśmy obawiać się żadnej grupy zawodowej. Szczególnie współcześnie, gdy tak gorące przyjęcie miały zarówno film ‘Kler’, jak i dokument o grzechach Kościoła – ‘Tylko nie mów nikomu’. Oba tytuły pokazują, że warto podejmować tę tematykę” – ocenił prezes Mateusz Zawadzki.

Producentem Priest Simulator jest studio Delirma, a wydawcą – Ultimate Games.

“Ktoś sławny powiedział kiedyś, że wielka moc to wielka odpowiedzialność. Niektórzy uważają, że wielka moc to wielka zabawa. Gdzie leży prawda? Wybierz sobie.” – czytamy w opisie gry

Priest Simulator to realistyczny, cóż, symulator życia najbardziej uprzywilejowanej osoby w całej wsi. Odprawiaj kazania. Ludzie będą ci posłuszni.Udzielaj sakramentów. Według własnego cennika. Chodź po kolędzie. Zdobywaj łupy. Modernizuj kościół. Albo święte laboratorium. Odprawiaj egzorcyzmy na opętanych ludziach. Albo zwierzętach. Zniszcz sekty. Albo zawieraj sojusze. Walcz z innymi księżmi na boskie moce. Albo ścigaj się z nimi samochodem. Pieniądze wydawaj na ulepszenia samochodu. Albo broni do walki z demonami. – opis gry

Orbex

Sytuacja na wykresie:

Od końca kwietnia kurs spółki spada, wyznaczając coraz niżej położone wierzchołki. Wydaje się, że ruch ten może być kontynuowany. Ważne, że spadki dokonują się przy malejących obrotach co w kontekście szerszego trendu wzrostowego, sugeruje że jest to tylko ruch korekcyjny.

ultimate games

Czytaj także: Akcje JSW rozpoczynają korektę? Będzie premia dla pracownikówtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here