Naga MarketsUltimate Games [ULG], The Farm 51 [F51] – Gorące spółki dniaSpółka zajmująca się produkcją gier komputerowych Ultimate Games opublikowała raport z szacunkowymi wynikami za I półrocze 2021 roku. W tym czasie firma odnotowała 16,8 mln zł przychodów całkowitych, 9,2 mln zł zysku brutto i 7,6 mln zł zysku netto. Takie rezultaty spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez inwestorów i wczoraj kurs spółki zdecydowanie odbijał od wsparcia, które na wykresie współtworzy trend boczny od dłuższego czasu.

Wydaje się, że choćby w ramach tendencji, kurs ma teraz przestrzeń do odbicia. Jak podała spółka w komunikacie, głównymi powodami wzrostu przychodów była stabilna sprzedaż serii Ultimate Fishing Simulator na PC, VR, konsole wraz z dodatkami, duża ilość wydanych w tym czasie gier (aż 46, głównie na platformę Nintendo Switch).Odbicie od wsparcia

A także stabilna sprzedaż i monetyzacja kluczowych gier takich jak Ultimate Fishing Simulator czy House Flipper. Spółka wyraziła także zadowolenie z debiutu gier Castle Flipper oraz Train Station Renovation na Xbox.

ultimate games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

W trendzie wzrostowym

Notowany na rynku NewConnect producent gier The Farm 51, poinformował o ustaleniu daty premiery gry „Chernobylite” na PlayStation 4 i Xbox One w wersji cyfrowej na 7 września bieżącego roku. Wersja pudełkowa gry będzie miała premierę w Ameryce Północnej 7 września, natomiast w Europie – 10 września. Terminy premier były już wcześniej przekładane. „Chernobylite” to gra komputerowa z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia.

the farm 51

Gra powstaje na silniku Unreal Engine 4 w oparciu o technologię skanowania obiektów o nazwie Reality 51. W październiku 2020 r. All In! Games i The Farm 51 zawarły porozumienie dotyczące wspólnego wydania „Chernobylite”, a w grudniu ub.r. spółki podpisały ostateczną umowę dotyczącą wspólnego wydania tej gry. Na wykresie trwa korekta, najbliższym wsparciem są poprzednie maksima oraz linia trendu.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: konto forex | akcje kghm | kurs huf | cfd broker | maxitrade login | bitcoin prognoza | cd projekt red akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here