Naga MarketsUltimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne.

ultimate games

Spółka zyskiwała podczas wtorkowej sesji, po tym jak podała jednostkowe wyniki za 2019 rok. Zysk netto sięgnął 4,24 mln zł czyli ponad dwa razy więcej niż rok temu. Zysk operacyjny wyniósł 4,57 mln zł wobec 1,85 mln zł zysku rok wcześniej. Jednostkowe przychody ze sprzedaży sięgnęły 8,61 mln zł wobec 4,54 mln zł rok wcześniej. W ubiegłym roku spółka wydała 60 owych gier. Plan na 2020 rok jest ambitny, gdyż spółka pod względem ilości wydawanych gier na Nintendo Switch, chce stać się największym wydawcą na świecie. Od początku bieżącego roku, spółka wydała już w sumie 23 gry. Na wykresie odbicie utknęło przy lokalnym oporze 15,50 zł, na razie jednak nie mamy znaczącej reakcji podażowej, co sugeruje, że popyt może sobie z czasem poradzić z oporem.

Zobacz również: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21

Selvita zajmuje się świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata.

selvita

Spółka poinformowała wczoraj, że otrzymała od spółki farmaceutycznej z siedzibą w Niemczech, aneks rozszerzający dotychczasową współpracę prowadzoną w ramach umowy zawartej w 2011 r., którego wartość wynosi 624 984 euro. Dzięki rozszerzeniu współpracy, wartość całej umowy wzrośnie do poziomu 1,14 mln euro czyli niemal 5,2 mln zł. Umowa dotyczy wsparcia klienta w zakresie badań nad odkrywaniem nowych leków. Wcześniej spółka informowała, że nie jest bezpośrednio zaangażowana w badania nad lekiem na koronawirusa, jednak nie wyklucza takiej możliwości. Epidemia nie ma też wpływu na jej działalność. Na wykresie widać, że spółka odrobiła już niemal całość spadków z paniki z okresu wybuchu epidemii.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here