Naga Markets

Ultimate Games [ULG], Inter Cars [CAR] – Gorące spółki dniaW miniony piątek zadebiutowała ważna gra z portfolio Ultimate Games. Na konsolach Microsoftu swój debiut miał „Mr. Prepper” czyli jedna z najpopularniejszych gier z gatunku survival. Warto przypomnieć, że debiut gry na PC przyniósł spory sukces i do dzisiaj gra zbiera bardzo pozytywne recenzje. W przyszłym roku gra trafi także na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Wersja na PC przyniosła zwrot kosztów produkcji w zaledwie kilkanaście godzin od premiery. W ciągu pierwszych 72 godzin od debiutu, sprzedaż gry na Steam wyniosła ponad 61 tys. sztuk.

Tylko w pierwszych trzech miesiącach sprzedaży grę zakupiło 164 tys. użytkowników. Mr. Prepper to gra z portfolio produkcyjnego Rejected Games. Gracz wciela się w tytułowego Preppera, który walczy o przetrwanie. Fabuła gry rozgrywa się w totalitarnym świecie, któremu grozi zagłada.Re-test wcześniejszych dołków 

Aby przetrwać, gracz będzie musiał podjąć próbę przejęcia kontroli nad sytuacją w państwie. Na wykresie mieliśmy podbicie przed debiutem gry, jednak cena zatrzymała się pod wcześniejszymi dołkami. Wybicie tego poziomu byłoby pierwszym krokiem do zmiany trendu spadkowego.

ultimate games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Blisko maksimów 

Wynikami sprzedażowymi za listopad, pochwalił się w piątek Inter Cars. Dystrybutor części samochodowych osiągnął w tym okresie 1184,4 mln zł przychodów ze sprzedaży, co oznacza wzrost 38,3% r/r. Sprzedaż spółki-matki Inter Cars wzrosła o 35,6% r/r do 804,8 mln zł w listopadzie. Jej przychody ze sprzedaży w Polsce wzrosły o 32,7% r/r do 529,4 mln zł. Sprzedaż spółek dystrybucyjnych za granicą zwiększyła się o 43,8% r/r do 578,9 mln zł.

intercars

Największe przychody ze sprzedaży spośród zagranicznych dystrybutorów miały w listopadzie br. Inter Cars Romania – 101,1 mln zł, Inter Cars Bulgaria – 74,2 mln zł i Inter Cars Ukraine – 60 mln zł. Narastająco, od początku roku sprzedaż spółek dystrybucyjnych grupy kapitałowej Inter Cars zwiększyła się o 32,9% do 10 966,9 mln zł. Na wykresie niewiele brakuje do ataku na maksima trendu.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here