Naga MarketsUltimate Games S.A. prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne.

ultimate games

Akcje spółki drożały podczas poniedziałkowej sesji o około 6%, a w sumie od początku roku już o blisko 40%. W ubiegłym tygodniu, podczas wybicia na nowe maksima, pojawiły się wyraźnie wyższe obroty, co wygląda bardzo pozytywnie. Wczoraj spółka zaprezentowała wstępne wyniki za cały 2018 rok. Z raportu wynika, że przychody wyniosły w tym czasie 4,68 mln zł, a zysk netto 2,07 mln zł. Spółka liczy na znaczące zwiększenie wyników w 2019 roku, poprzez rozszerzenie portfolio wydawniczego. W bieżącym roku firma zamierza bowiem wydać aż 54 nowe gry. Ostateczne wyniki zostaną podane 14 marca w raporcie rocznym. W osobnym komunikacie spółka ustaliła datę premiery gry Avenger Bird na Nintendo Switch na 5 lutego. Warto przypomnieć także, że nie dawno spółka złożyła prospekt emisyjny w KNF i jeszcze w tym roku zamierza zadebiutować na głównym parkiecie giełdy.

Zobacz również: Przegląd komunikatów GPW – JSW, Bogdanka, Polski Bank Komórek Macierzystych

Lubelski Węgiel “Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce.

bogdanka
źródło xStation 5

Kurs Bogdanki zaliczył udany start w nowy rok i przez trzy tygodnie cena akcji powoli rosła. Wczoraj jednak pojawiła się mocniejsza reakcja podaży i kurs spadał aż o 4% przy nie najniższych obrotach. Technika wskazuje na odbicie od 1,5 rocznej linii trendu. Jeżeli spadki będą kontynuowane, wydaje się, że popyt może szukać swojej szansy na nieźle respektowanej linii łączącej szereg dołków począwszy od 2016 roku. Także okolice 50 zł mogą stanowić pewne wsparcie. Powodem spadków podczas pierwszej sesji tygodnia była publikacja wyników za 2018 rok. Spółka wypracowała w tym okresie 50,8 mln zł zysku netto przy przychodach wielkości 1.756,7 mln zł. Spółka tłumacząc wyniki, podkreślała że są one efektem niższej od planowanej produkcji i sprzedaży węgla w ostatnim kwartale roku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKolejny rekord w USA – raport z rynku ropy
Następny artykułAnaliza dla początkujących: USD/CHF – test oporu 1,00
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here