Naga Markets



Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne.

ultimate games

Spółka opublikowała przed rozpoczęciem wczorajszej sesji raport z wynikami wstępnymi za 2019 rok. Wynika z niego, że zysk netto sięgnął około 4,09 mln zł, a przychody wyniosły 8,81 mln zł. Porównując wyniki z poprzednim rokiem, mamy wzrost przychodów ze sprzedaży o ponad 88% oraz wzrost zysku netto o ponad 103%. Największy wpływ na pozytywne wyniki ma gra Ultimate Fishing Simulator i jej dodatki oraz znaczący wzrost ilości wydawanych gier. W ubiegłym roku było ich ponad 60 względem zaledwie kilkunastu rok wcześniej. Mocne wyniki były spodziewane i już wcześniej zaczęła się zwyżka. Obecnie kurs zbliża się do szczytu z ubiegłego roku przy 27,30 zł, a cała ostatnia zwyżka ma wsparcie w podwyższonych obrotach.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Asbis Enterprises Plc jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

asbis

Wynikami za grudzień pochwalił się wczoraj Asbis. Tu także nie było zaskoczenia, gdyż spółka przyzwyczaiła do mocnych wyników. W samym grudniu przychody wyniosły około 274 mln USD czyli o ponad 36% więcej niż rok temu. Jest to najwyższy, rekordowy poziom w całej 25 letniej historii firmy, a w dodatku uzyskany przy spowolnieniu na rynku IT. W komunikacie pojawiło się zadowolenie z wyników i podkreślenie, że wyniki przekraczają górne widełki prognozy na cały 2019 rok. Te zakładają około 1,7-1,9 mld USD przychodów. NA wykresie tygodniowym mamy przekroczone maksima z 2018 roku i wydaje się, że najbliższym celem popytu jest poziom 5 zł.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here