Naga MarketsUltimate Games: Trwają przygotowania do upublicznienia kilku spółek z grupyWarszawa, 24.09.2021 (ISBnews) – Ultimate Games zamierza upublicznić kilka spółek z grupy, z których najbliżej debiutu na NewConnect jest UF Games, a w trakcie procesu są także: Demolish Games, Manager Games, ConsoleWay oraz Games Box, poinformował prezes Mateusz Zawadzki.

„UF Games w II połowie sierpnia przesłał poprawiony dokument informacyjny na GPW i obecnie spółka oczekuje na odpowiedź. W trakcie procesu są także spółki Demolish Games, Manager Games i ConsoleWay (wszystkie w Domu Maklerskim INC) oraz Games Box (Blue Oak). Golden Eggs przekształciło się w spółkę akcyjną i obecnie jest na etapie wyboru autoryzowanego doradcy” – powiedział Zawadzki podczas czatu na portalu Strefainwestorów.pl.UF Games został powołany wspólnie przez Ultimate Games i Forever Entertainment w 2018 r. Przedmiotem działalności spółki jest portowanie gier na konsole oraz ich wydawnictwo.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykres cen bitcoina | us500 | analiza bitcoin | giełda nasdaq | giełda komentarze | dom development giełda | ropa notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here