Naga MarketsUltimate Games: Symulator 'Ultimate Hunting' jest w zaawansowanej produkcjiWarszawa, 24.09.2021 (ISBnews) – Ultimate Games ujawnił, że symulator 'Ultimate Hunting’ znajduje się od kilku miesięcy w zaawansowanej produkcji. W tym roku planowanych jest około 100 premier, poinformował prezes Mateusz Zawadzki.

„’Ultimate Hunting’ znajduje się od kilku miesięcy w zaawansowanej produkcji. Pomijając fakt, że nie opublikowaliśmy jeszcze trailera ani strony Steam, pracę idą bardzo dobrze. Intensywnie działamy nad marketingiem tytułu. Niedawno pozyskaliśmy pierwszą licencję i prowadzimy rozmowy z kolejnymi firmami” – powiedział Zawadzki podczas czatu na portalu Strefainwestorów.pl.Dodał, że „Ultimate Hunting” będzie wydany w formie long-seller/long-support, tzn. przystępnej cenowo podstawowej wersji gry, a następnie regularnie wydawanych płatnych dodatków. „Analizując rynek gier fishing/hunting, stwierdziliśmy, że taka strategia sprawdza się najlepiej. Jeżeli chodzi o wysokobudżetowe produkcje, mamy w planach następne gry, jednak więcej szczegółów będziemy zdradzać na bieżąco” – dodał prezes.

Pod koniec marca br. Ultimate Games poinformował, że szacowany budżet gry „Ultimate Hunting” wynosi od 3 do 5 mln zł, a w trybie early acces na PC tytuł będzie dostępny w 2022 r.

Prezes podkreślił, że spółka pracuje jednocześnie nad ponad 100 tytułami. „Plan premier, jak wielokrotnie podkreślałem, ma charakter orientacyjny, dopiero, jak jest data ustalona, to gra jest pewna wydania. Planujemy ok. 100 premier w tym roku” – podkreślił Zawadzki.

„W najbliższym czasie kolejno planowane są premiery: 18.10 'Farming Life’, następnie w listopadzie 'Bakery Simulator’ i w dalszej perspektywie 'CMS 18′ na Nintendo, 'UFS 2′ w EA. Być może pojawi się również któraś z konsol 'Mr. Preppera’. W przypadku 'Builders of Egypt’, nie było jeszcze premiery na PC, więc konsole z uwagi na brak finalnego kodu źródłowego są nierealne.

'UBOAT’ w wersji na konsole dostępna będzie po finalnej wersji PC i upgradzie kodu źródłowego” – dodał prezes.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.

invest

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs comarch | stalprodukt akcje | mercator medical akcję | wykres bitcoina | akcje biomed lublin | giełda playway | famur akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here