Naga Markets



Już 10 sierpnia br. na PC w formule wczesnego dostępu (Steam Early Access) zadebiutuje Infernal Radiation, hardcorowa zręcznościówka w klimatach gotyckich i dark fantasy. Głównym bohaterem gry jest egzorcysta walczący z opętaniami i demonami. Nowy tytuł polskiego studia Asmodev łączy w sobie dynamiczną rozgrywkę, walki z demonicznymi bossami oraz wysoki poziom trudności. Infernal Radiation trafi też na Nintendo Switch.

Ultimate Games: 10 sierpnia br. na PC w formule wczesnego dostępu zadebiutuje Infernal Radiation

Infernal Radiation to projekt polskiego studia Asmodev, które pracuje też nad grą Priest Simulator. Wydawcami na PC będą Art Games Studio S.A. i Ultimate Games S.A.
Gra studia Asmodev to unikalna produkcja osadzona w klimatach gotyckich i dark fantasy, pełna elementów horroru oraz czarnego humoru. Twórcy postawili też na wyjątkowy styl audiowizualny.

Te artykuły również Cię zainteresują




W Infernal Radiaton gracz wciela się w bezkompromisowego egzorcystę. Główny bohater trafia na Wyspę Halloweenową, gdzie doszło do tragedii – wybuchu reaktora elektrowni produkującej energię z piekielnego ognia. Incydent doprowadził do skażenia ludności diabelskim promieniowaniem, które prowadzi do opętań.

„Infernal Radiation to arcade w atmosferze makabry. Walki z bossami, których będzie ponad 20, oparliśmy na prymitywnych mechanikach. Obowiązują proste zasady, których trudno jest przestrzegać. Jak w życiu. Ukończenie gry na wszystkich poziomach trudności powinno zapewnić dreszcz perwersyjnej satysfakcji” – mówi jeden z twórców gry, Mim.

Na razie gra będzie dostępna w formule Early Access. Ta faza potrwa ok. 4 miesięcy. Jak tłumaczą twórcy, główne elementy i podstawowy wątek fabularny są już gotowe, ale tytuł doczeka się pewnych poprawek i usprawnień.

„W trakcie tych kilku miesięcy w Early Access ekipa Asmodev m.in. poprawi balans rozgrywki, rozbuduje zakończenie, urozmaici dodatkowo design graficzny, przygotuje zestaw osiągnięć, dopracuje udźwiękowienie gry oraz wprowadzi zmiany w interfejsie. Pod koniec 2020 r. gra powinna być już finalnie gotowa” – wyjaśnia COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Infernal Radiation – główne cechy:
• egzorcyzmy, opętania i demony;
• easy to play, hard to master;
• 20 demonicznych bossów;
• wystylizowana oprawa audiowizualna;
• 9 specjalnych umiejętności;
• tryb lokalnej kooperacji;
• uniwersum Asmodev.

Gra pojawi się na PC (Steam Early Access) 10 sierpnia 2020 r. Datę finalnej premiery zaplanowano na listopad/grudzień 2020 r. Tytuł ma zostać wydany również na Nintendo Switch, a wydawcy nie wykluczają też konwersji na inne platformy.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here