Naga MarketsCommander ’85 to nowy projekt niezależnego polskiego studia The Moonwalls, znanego do tej pory z Bohemian Killing, niekonwencjonalnego thrillera sądowego, który trafił na PC i Nintendo Switch. Wydawcą gry będzie Ultimate Games S.A.

Ultimate Games S.A. prezentuje demo thrillera Commander ’85. Gra trafi na PC i konsole

Na platformie Steam już teraz jest dostępne darmowe demo gry. Commander ’85: Prologue daje możliwość sprawdzenia tytułu i poznania początkowej części gry.

Te artykuły również Cię zainteresują
Studio The Moonwalls pracuje nad grą już od kilku lat. Commander ’85 jest osadzonym w Stanach Zjednoczonych w latach 80. XX wieku thrillerem sci-fi z elementami gry przygodowej, symulacji i survivalu. Główny bohater to mieszkający na przedmieściach Chicago nastolatek będący synem polskich imigrantów. Jego życie zmienia się nieodwracalnie, gdy na urodziny dostaje komputer marki Commander, szczytowe osiągnięcie ludzkiej cywilizacji z systemem prawdziwej sztucznej inteligencji.

„Gracze mogą liczyć tutaj na wiele ciekawych i świeżych rozwiązań. Commander ’85 jest bardzo zróżnicowanym projektem pod względem rozgrywki. Ta gra to także np. wiele elementów losowych, zadania pobocze czy trzy różne zakończenia. Sama fabuła dotyczy z kolei m.in. wyścigu zbrojeń, tajemniczego incydentu w Roswell, eksperymentów wojskowych oraz SI. Całość świetnie uzupełnia klimatyczna ścieżka dźwiękowa Marcina Maślanki” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Commander ’85 ma cechować się bardzo różnorodną rozgrywką. Możliwe będą m.in. zabawa z psem, granie w gry, hakowanie sieci danych, rysowanie oraz oglądanie kaset wideo. Twórcy zapowiadają, że gracze znajdą w tym tytule także całą masę różnych odniesień i smaczków nawiązujących do lat 80.

W maju br. Commander ’85 sukcesem zakończył zbiórkę na platformie crowdfundingowej Kickstarter na wsparcie projektu. Wcześniej tytuł zdobył kilka wyróżnień branżowych dla gier niezależnych (m.in. w trakcie GameDaily Connect USA 2019, Playtopia 2019 oraz Game Connection America 2020). Grę doceniło także polskie Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Rozwój sektorów kreatywnych”.

Commander ’85 – główne cechy:
• retro thriller sci-fi;
• przygoda, symulacja i survival;
• lata 80. XX wieku;
• zdarzenia losowe i 3 różne zakończenia;
• liczne nawiązania popkulturowe;
• wiele dodatkowych gier i programów;
• klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Jak zapowiada Ultimate Games S.A., jesienią 2020 r. Commander ’85 zostanie wydany równocześnie na PC (Steam), PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNasdaq z najsilniejszym momentum od 20 lat. Co ma z tym wspólnego Amazon?
Następny artykułVictoria Dom planuje uruchomić program emisji obligacji na 200 mln zł
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here