Naga Markets

Ultimate Games: Rover Mechanic Simulator już 6 grudnia zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5Po wersji na PC i Xbox One przyszedł czas na PlayStation – Rover Mechanic Simulator od 6 grudnia będzie dostępny na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Gracze wcielą się w mechanika naprawiającego i konserwującego łaziki w pierwszej kolonii na Marsie.Za wydanie wersji na PS 4 odpowiada Ultimate Games. Producentem tytułu jest Pyramid Games. W przyszłym roku Rover Mechanic Simulator ma być także dostępny na Nintendo Switch.

Ultimate Games: Rover Mechanic Simulator  od 6 grudnia dostępny na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5

– Rover Mechanic Simulator zadebiutował na PC pod koniec 2020 roku, od września br. gra jest dostępna na konsoli Microsoftu. Już za kilka dni, 6 grudnia, wprowadzimy do sprzedaży nową wersję, tym razem na PlayStation 4. W ramach wstecznej kompatybilności Rover Mechanic Simulator będzie działał także na PlayStation 5.Rozwój tytułu o kolejne platformy jest następstwem dużego zainteresowania jego dotychczasowych wersji. Po ocenach użytkowników widać, że gra przyciąga ich uwagę. Obecnie na platformie Steam projekt zgromadził 90 proc. pozytywnych ocen– mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.Za produkcję Rover Mechanic Simulator odpowiada studio Pyramid Games. Podstawą rozgrywki jest konserwowanie i naprawianie łazików marsjańskich, z których korzysta załoga stacji badawczej znajdującej się na Czerwonej Planecie. Jest to możliwe dzięki dokładnemu analizowaniu zgłoszeń, trafnemu określaniu usterek, a także odpowiednim narzędziom. Postępy w grze przekładają się na rozwój postaci, a cały symulator zapewnia łącznie kilkanaście godzin zabawy.

– Rover Mechanic Simulator łączy relaks i edukację. Postawiliśmy przy tym na wysoki poziom realizmu – poszczególne modele wiernie oddają budowę rzeczywistych łazików. Zdecydowaliśmy się oczywiście też na pewne uproszczenia, bo wiadomo, że rzeczywisty sprzęt został stworzony z myślą o podróży w jedną stronę, a w naszej grze każdy łazik można jednak naprawić – mówi Jacek Wyszyński, prezes zarządu Pyramid Games.

W 2022 roku Rover Mechanic Simulator ma być dostępny w wersji na japońską konsolę – Nintendo Switch.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here