Naga MarketsUltimate Games: Psycho Wolf debiutuje na PCJuż 20 listopada br. na PC zadebiutuje Psycho Wolf, szalona gra indie z kreskówkową oprawą 2,5D i rozgrywką przypominającą tytuły w stylu Don’t Starve – informuje Ultimate Games S.A. Jak podkreśla wydawca, w grze postawiono na proste zasady rozgrywki, dużo biegania, eksplorację, crafting, elementy survivalu i bezkompromisowe używanie siekiery.

W II połowie 2021 r. Psycho Wolf ma zostać wydany także na Nintendo Switch.

Psycho Wolf został stworzony przez niezależne polskie studio Hydragon. Wydawcami gry na PC są Ultimate Games S.A. i Falcon Games S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują

Nowa produkcja studia Hydragon to nietypowy miks gatunkowy z kreskówkową grafiką 2,5D, stworzony z myślą o grze dla pojedynczego gracza. Rozgrywka jest oparta na prostych, ale wciągających elementach, i wyróżnia się sporą intensywnością.

Głównym bohaterem jest tytułowy wilk – szemrany naukowiec, który oszukał mieszkańców swojej wioski i teraz musi stawić czoła konsekwencjom.

To gra niemieszcząca się w schematach gatunkowych. W Psycho Wolf połączyliśmy wiele różnych rozwiązań. Bardzo istotną rolę odgrywa bieganie, trzeba być niemal cały czas w ruchu. Nie brakuje też eksploracji wiosek i ich okolic, elementów survivalu i craftingu, a także bezkompromisowego korzystania z siekiery. Psycho Wolf jest tytułem, który powinien szczególnie mocno przypaść do gustu fanom Don’t Starve i innych gier w tym stylu – mówi główny programista w studiu Hydragon, Łukasz Majewski.

Jak tłumaczą twórcy, w Psycho Wolf rozgrywkę urozmaicają dodatkowo m.in.  demolka otoczenia oraz przejmowanie cudzej własności. Gra oferuje w sumie ok. 5 godzin niczym nieskrępowanej zabawy.

Psycho Wolf – główne cechy

  • szalony miks gatunkowy;
  • prosta i intensywna rozgrywka;
  • bezkompromisowe używanie siekiery;
  • szerokie opcje craftingu;
  • spora dawka czarnego humoru;
  • unikalna grafika 2,5D w stylu retro;
  • zróżnicowane zadania i przeciwnicy.

Datę premiery gry na PC (Steam) zaplanowano na 20 listopada 2020 r. Psycho Wolf ma trafić w II połowie 2021 r. także na Nintendo Switch.

Psycho Wolf – Release TrailerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNotowania euro (EUR/PLN) testują 4,45
Następny artykułLPP sprzeda w ABB 17 099 akcji po 6600 zł za sztukę
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here