Naga MarketsJuż 4 listopada br. na Xbox One pojawi się Pangeon, czyli utrzymana w stylu retro gra typu roguelike – informuje Ultimate Games S.A. Tytuł nawiązuje do klasycznych dungeon crawlerów i w wyjątkowy sposób łączy w sobie różne elementy z tego rodzaju gier. Wcześniej Pangeon został wydany na PC i Nintendo Switch, a w I połowie 2021 r. trafi także na PlayStation 4.

Ultimate Games: na Xbox One 4 listopada br. pojawi się Pangeon

Pangeon to gra stworzona przez niezależnego polskiego dewelopera MrCiastku. Wydawcą jest Ultimate Games S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują

To w pewnym sensie hołd dla klasycznych gier, w których rozgrywka opiera się na przemierzaniu i eksploracji lochów. Pangeon w unikalny sposób łączy najlepsze rozwiązania z tego rodzaju tytułów, a oprawa audiowizualna oczywiście przepełniona jest nawiązaniami do stylu retro” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Zgodnie z kanonem gatunku, celem gracza jest przedarcie się przez pełne tajemnic lochy. Pangeon koncentruje się na jednoosobowej rozgrywce. Jak tłumaczą twórcy, to prawie samobójcze wyzwanie, które wymaga likwidacji całej masy potworów. Nazwa gry to z kolei również nazwa tajemnej organizacji chcącej zniszczyć planetę.

Nowy dungeon crawler oferuje łącznie 8 mocno zróżnicowanych poziomów. Każdy z nich charakteryzuje się odmiennym wyglądem, wrogami oraz przedmiotami. Do dyspozycji graczy oddano też 10 typów broni, w tym m.in. miecze, łuki i magiczne różdżki.

Pangeon – główne cechy:

  • roguelike w stylistyce retro;
  • 8 zróżnicowanych poziomów;
  • oprawa audiowizualna nawiązująca do klasycznych gier;
  • lochy pełne tajemnic;
  • 10 typów broni.

Datę premiery gry na Xbox One ustalono na 4 listopada 2020 r. W I połowie 2021 r. Pangeon zostanie wydany także na PlayStation 4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/PLN) testuje 4,61 PLN
Następny artykułDuzi inwestorzy skupują nie tylko bitcoiny, ale i inne kryptowaluty. Wiemy jakie!
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here