Naga Markets

Ultimate Games obniżył szac. jednostkowy zysk netto za I półr. do 4 mln zł z 4,6 mln złWarszawa, 08.09.2022 (ISBnews) – Ultimate Games zaktualizowało szacunki dotyczące jednostkowych wyników za I półr. br. – obecnie szacuje, że zysk netto wyniósł 4 mln zł wobec 4,6 mln zł zysku szacowanego pod koniec lipca, wynika z komunikatu spółki.

Spółka podała, że aktualizacja szacunków jest związana “z kontynuacją prac nad sprawozdaniami finansowymi oraz otrzymaniem zaktualizowanych jednostkowych danych finansowych spółki za I półrocze 2022 r.”.Po aktualizacji, przychody całkowite szacowane są na 13,1 mln zł, a przychody ze sprzedaży produktów – na 12,9 mln zł (wobec odpowiednio: 13 mln zł i 12,8 mln zł wg szacunków z lipca).

Zysk z działalności operacyjnej szacowany jest na 4 mln zł (wobec 4,5 mln zł wcześniej).

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.

(ISBnews)

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułIndeks WIG20 wzrósł o 0,26% na zamknięciu we czwartek
Następny artykułPrzegląd informacji ze spółek
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here