Naga Markets

Ultimate Games: Mr. Prepper od 10 grudnia dostępny na Microsoft Xbox!Mr. Prepper, jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów z grupy PlayWay w 2021 roku, już 10 grudnia zadebiutuje na Microsoft Xbox. Za wydanie gry w tej wersji odpowiada notowana na GPW spółka Ultimate Games.  Producentem tytułu jest Rejected Games.

Ultimate Games wkrótce udostępni grę Mr. Prepper na Microsoft Xbox

– Prace nad konwersją gry Mr. Prepper dedykowaną konsoli Microsoft Xbox zostały zakończone. Projekt jest gotowy do wydania. Biorąc pod uwagę nadchodzące premiery i wyprzedaże, zdecydowaliśmy się wydać grę 10 grudnia br. Cena gry będzie wynosić 72,49 PLN, przy czym w pierwszych dniach sprzedaży przewidzieliśmy 15 proc. zniżkę na jej zakup – mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.Fabuła Mr. Prepper rozgrywa się w totalitarnym świecie, któremu grozi zagłada. Aby przetrwać, gracz będzie musiał podjąć próbę przejęcia kontroli nad sytuacją w państwie. W zbudowanym przez siebie podziemnym schronie opracuje plan działania.

– Mr. Prepper to gra przygodowo-symulacyjna, która z pewnością zaciekawi graczy, którzy lubią mierzyć się z trudnymi wyzwaniami. Obywatele fikcyjnego państwa, czujący ryzyko wojny nuklearnej, muszą się solidnie do niej przygotować. Sytuację utrudnia fakt, że państwem rządzi totalitarny rząd i wobec ludzi stosowane są restrykcje za nieprzestrzeganie ustalonych przez władzę zasad – informuje Rafał Jelonek, dyrektor operacyjny Ultimate Games.

PC-towa wersja gry zadebiutowała w marcu br. W 12 godziny po premierze, tytuł zwrócił jej twórcom wszystkie koszty zainwestowane produkcje i marketing. Po Mr. Preppera najliczniej sięgnęli gracze ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Chin, Rosji oraz Wielkiej Brytanii. Gra ma bardzo dobre oceny użytkowników platformy Steam (obecnie 83 proc.). Producentem projektu jest Rejected Games.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw xtb | dzisiejszy kurs liry tureckiej | cyfrowy polsat akcje | cd red notowania | euro korona norweska | develia akcje prognozy | kurs dax |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here