Naga MarketsUltimate Games miało wstępnie 4,4 mln zł jedn. zysku netto w I kw. 2021 r.Ultimate Games miało 5,3 mln zł przychodów całkowitych, 5,5 mln zł zysku brutto i 4,4 mln zł zysku netto w I kw. 2021 r., podała spółka, prezentując wstępne jednostkowe dane.

Ultimate Games przedstawia swoje wyniki finansowe

“Na wzrost przychodów i zysku netto w analizowanym okresie wpływ miały m.in.:

Te artykuły również Cię zainteresują
1) stabilna sprzedaż serii ‘Ultimate Fishing Simulator’ na PC i VR wraz z dodatkami DLC;
2) dalsze poszerzanie portfolia produkcyjno-wydawniczego o nowe gry, a co z tym związane liczne premiery nowych gier – w okresie I kw. 2021 r. zostało wydanych 26 gier, głównie na platformę Nintendo Switch;
3) stabilna monetyzacja gier mobilnych, tj. ‘Ultimate Fishing Simulator’ oraz ‘Professional Fishing’;
4) wyprzedaże gier emitenta na platformie Steam oraz Nintendo;
5) zbycie części udziałów/akcji w podmiotach z grupy kapitałowej emitenta, o czym to spółka poinformowała m.in. w raportach bieżących 3/2021 raz 17/2021″ – czytamy w komunikacie.

Spółka zastrzegła, że przedstawione dane mają charakter jedynie szacunkowy i mogą ulec zmianie i różnić się od wartości, które zostaną opublikowane w raporcie okresowym za I kwartał 2021 r.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here