Naga MarketsUltimate Games zawarło z PlayWay oraz z 2 osobami fizycznymi umowę na port i wydanie gry “Uboat” na Xbox One i PlayStation 4, podała spółka. Planowany termin premiery gry to 2021 r.

Finax

Ultimate Games wyda grę na kolejnych platformach

“W zamian za wykonanie portu i wydanie gry spółce przysługuje określony w umowie procent z przychodów ze sprzedaży gry na ww. platformach. Warunki umowy nie odbiegają od standardowych stosowanych w branży gamedev. Zgodnie z zawartą umową spółka jest uprawniona do udzielania dalszych licencji w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotu umowy” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zdecydowała o publikacji raportu z uwagi na fakt, że ocenia potencjał sprzedażowy gry (sprzedaż na poziomie 161,5 tys. szt. na platformie PC wg danych na dzień 31.12.2019 r.) jako mogący istotnie wpłynąć na sytuację finansową spółki w przyszłości, wskazano w materiale.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora – PlayWay. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here