Naga MarketsUltimate games: już dziś premiera Train Station Renovation na PS4!Na konsolach PlayStation 4 zadebiutowała gra Train Station Renovation, której wydawcą jest Ultimate Games, notowany na GPW producent i dystrybutor gier na PC, konsole oraz urządzenia mobilne. Najnowsza wersja gry jest kompatybilna z konsolą PlayStation 5. Do tej pory tytuł dostępny był na PC, Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

Ultimate games: gra Train Station Renovation zadebiutowała dziś na konsolach PS4

Train Station Renovation z naszego portfolio wydawniczego jest już dostępna na konsolach PlayStation. Do tej pory w symulator renowatora opuszczonych dworców i starych pociągów mogli grać użytkownicy PC, Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X/S. Tytuł, w szczególności, cieszy się dużym zainteresowaniem na Steam, gdzie dostępny jest w aż 11 językach. Obecnie odsetek pozytywnych recenzji wynosi na wspomnianej platformie 84 proc. Liczymy, że wersja gry na PS, za której realizację odpowiadamy, również spodoba się graczom– mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.Mechanika Train Station Renovation obejmuje naprawę i renowację opuszczonych stacji kolejowych na terenach wiejskich i w dużych miastach. Gracz będzie odpowiedzialny, m.in. za aspekty wizualne i ekonomiczne.

Producentem Train Station Renovation jest Live Motion Games.Inspiracją dla produkcji był popularny tytuł House Flipper od spółki PlayWay.

Train Station Renovation to nasz flagowy projekt, w którym widzimy duży potencjał i który chcemy rozwijać. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie tytułem, postanowiliśmy dywersyfikować grupę odbiorców gry i dostosować tytuł do kolejnych platform. Wierzymy, że premiera naszego symulatora odnowy stacji kolejowych i pociągów na konsoli PS4 będzie mieć znaczący wpływ na wyniki sprzedaży tytułu w całościowym ujęciu  – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games.

Wydawcą gry na PlayStation jest Ultimate Games.Wśród najbliższych premier studia są produkcje, takie jak Farming Life, Bakery Simulator oraz Car Mechanic Simulator 18.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: btc | xm broker | amica kurs | giełda lpp | kurs dolara w kantorach | analizy | gpw 11 bit studios |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here