Naga MarketsUltimate Games S.A. ujawniło szczegółowe informacje nt. zmierzającej na PC gry Ironsmith Medieval Simulator. Nowy tytuł zaoferuje unikalne połączenie symulatora kowala z elementami RPG.

Ultimate Games ujawniło szczegółowe informacje nt. zmierzającej na PC gry Ironsmith Medieval Simulator

Twórcy zapowiadają m.in. setki przedmiotów do tworzenia, szerokie możliwości rozbudowy kuźni oraz unikalną historię. Na platformie Steam jest już dostępny bezpłatny prolog symulatora. W III kwartale 2020 r. Ironsmith Medieval Simulator zadebiutuje w formule Early Access.

Nad powstaniem Ironsmith Medieval Simulator pracuje niezależne polskie studio The Epic Lore. Wydawcami gry będą Ultimate Games S.A. oraz Gaming Factory S.A. Już teraz na platformie Steam dostępny jest bezpłatny prolog.

„To demo jest tylko pewnym przedsmakiem. Gracze znajdą w nim część podstawowych mechanik, a wersja finalna będzie znacznie bardziej rozbudowana. Ironsmith Medieval Simulator to taka gra, w jaką sami chcielibyśmy zagrać. Przez wszystkie lata rozwoju gamingowej branży w tytułach RPG kowale byli w zasadzie jedynie tłem. Najwyższy czas to zmienić” – mówi Radosław Kaśkiewicz ze studia The Epic Lore.

Projekt studia The Epic Lore to symulator kowala z elementami RPG, nastawiony na jednoosobową rozgrywkę. Twórcy zamierzają też umożliwić wieloosobową grę w trybie kooperacji.

Podstawą rozgrywki będzie praca w kuźni kowalskiej – wytwarzanie całej gamy produktów, od gwoździ do wielkich mieczy i zbroi dla smoków. Ważną rolę pełnić ma też główny wątek fabularny, który skupi się na wojennej historii i będzie pośrednio zależny od jakości pracy w kuźni.

„Praca w kuźni nie będzie czymś nudnym. To zajęcie rozbudzające kreatywność. Dajemy graczom wiele możliwości, by tworzyć sprzęt, jaki tylko chcą. Każdy element miecza czy zbroi można będzie złożyć samemu. Szykujemy bardzo szerokie możliwości działania – chodzi m.in. o wybór rodzaju metalu, wygląd sprzętu, unikalne grawerunki, osadzanie kamieni szlachetnych i inne dodatkowe elementy” – tłumaczy Radosław Kaśkiewicz.

Ironsmith Medieval Simulator – główne cechy:
• życie i praca średniowiecznego kowala;
• setki produktów do wytworzenia (od gwoździ do smoczych zbroi);
• unikalna historia w klimatach fantasy;
• pełna dowolność tworzenia sprzętu;
• szerokie możliwości rozbudowy kuźni;
• elementy ekonomiczne;
• wiele pobocznych misji i zleceń;
• dodatkowy tryb kooperacji.

Symulator kowala trafi na PC (Steam Early Access) w III kw. 2020 r. Ultimate Games S.A. nie wyklucza, że gra pojawi się później także na konsolach.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStrategia PSV: DAX schodzi do 11.750 bez ostatniego podbicia. Projekcja ląduje w koszu
Następny artykułKurs złotego: Spadki na giełdach w USA powodem korekty na PLN
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here