Naga MarketsInfernal Radiation, hardcorowa zręcznościówka w klimatach gotyckich i dark fantasy, opuszcza fazę wczesnego dostępu (Steam Early Access) – poinformowało Ultimate Games S.A. Datę pełnej premiery wydawcy ustalili na 28 grudnia br. Gra o perypetiach nietypowego egzorcysty, który walczy z opętaniami i demonami, została znacznie rozbudowana i poprawiona, a także lepiej zoptymalizowana. W I połowie 2021 r. Infernal Radiation trafi również na Nintendo Switch.

Movie Games informuje o postępach prac nad Infernal Radiation

Infernal Radiation to debiutancki projekt polskiego studia Asmodev, które pracuje też nad grą Priest Simulator. Wydawcami na PC są Art Games Studio S.A. i Ultimate Games S.A. W sierpniu br. tytuł zadebiutował w Steam Early Access i został ciepło przyjęty przez graczy (100 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam).

Te artykuły również Cię zainteresują
W ciągu kilku miesięcy Infernal Radiation przeszło dużą metamorfozę. Wprowadzono liczne poprawki i usprawnienia. Istotnych zmian doczekała się też rozgrywka. Znacznie poprawiono balans rozgrywki, a gra jest dłuższa.

Chcieliśmy, żeby historia w Infernal Radiation współgrała z rozgrywką. Udało się. Wyszła chaotyczna ballada o miłości, zdradzie i zemście. Zresztą wszystko, co robimy w Asmodevie, jest podszyte krwawym romantyzmem” – mówi jeden z twórców gry, Mim.

Głównym bohaterem Infernal Radiation jest bezkompromisowy egzorcysta, który trafia na Wyspę Halloweenową, gdzie doszło do wielkiej tragedii. W efekcie wybuchu reaktora elektrowni produkującej energię z ognia piekielnego doszło do skażenia miejscowej ludności i wielu opętań.

W Infernal Radiation połączono ze sobą dynamiczną i prostą rozgrywkę, walkę z demonicznymi bossami (20 zróżnicowanych kreatur piekielnych), rozwiązania rodem z gier RPG oraz wyśrubowany poziom trudności. Tytuł jest pełen elementów horroru i czarnego humoru, a unikalnego stylu nadaje mu wyjątkowa oprawa audiowizualna.

Infernal Radiation – główne cechy:

  • egzorcyzmy, opętania i demony;
  • easy to play, hard to master;
  • 20 demonicznych bossów;
  • wystylizowana oprawa audiowizualna;
  • 9 specjalnych umiejętności;
  • tryb lokalnej kooperacji;
  • uniwersum Asmodev.

Datę finalnej premiery na PC (Steam) ustalono na 28 grudnia 2020 r. W I połowie 2021 r. Infernal Radiation zostanie wydane również na Nintendo Switch.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTauron wypowiedział PGG umowę na zakup węgla ze skutkiem na 30 VI 2021 r.
Następny artykułFunt najbardziej zmienną walutą na świecie! Wszystko przez Brexit
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here